Tikofi to świetna polska marka oferująca świeżą i smaczną kawę z polskiej palarni, w której ziarna kawy wypalane są metodą rzemieślniczą. Tikofi dostarcza kawę dla branżyHoReCa, firm prywatnych, sklepów stacjonarnych i internetowych, oraz do odbiorców detalicznych.

Jeśli szukasz kawy do swojej firmy to koniecznie skontaktuj się z nami, nie będziesz zawiedziony. Świeżo palona kawa w Twojej firmie wpłynie pozytywnie na atmosferę i ucieszy zespół Twoich pracowników oraz podniesie ich wydajność . Filiżanka dobrej kawy pomoże uporać się z zaplanowanymi zadaniami, a także umili chwile podczas przerw w pracy. Pomyśl, że przy okazji intensywnych spotkań biznesowych możesz zapewnić swoim partnerom biznesowym chwilę rozluźnienia i odpoczynku przy filiżance doskonałej kawy.

Ważnym elementem oferty Tikofi jest kawa personalizowana, czyli kawa z twoim logo, która możesz podarować partnerom biznesowym, pracownikom.

Chciałbyś poznać więcej szczegółów? Zapraszamy na stronę www: tikofi.pl – kawa dla firm

Telefon / E-mail:

e-mail: b2b@tikofi.pl

tel. 1: 535 275 767

tel. 2: 606 341 715

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 18.00

Gabinet Masażu Wellness (Wałcz)

masaz

Jeżeli stres i zmęczenie daje Ci się we znaki zdecydowanie powinieneś udać się na profesjonalny masaż relaksacyjny lub leczniczy. Gabinet Masażu Wellness oferuje całą game zabiegów: od masaży leczniczych, przez masaż wyszczuplający (bańką chińską), aż po specjalistyczne zabiegi poprawiające kondycję skóry.

Pełna oferta gabinetu masażu na stronie: masaz-walcz.pl

Tikofi – świeżo palona kawa do firmy